2 dompaper i snøvær småformat brukt 1949      Annonse nr: 2398211

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:34:54
Slutter20.06.2019 20:14:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist24
2 dompaper i snøvær småformat brukt 1949
Annonse nr: 2398211
Høyeste Budgiver lamasis (2117)  Se budgivers karakterbok
lamasiskr 22,0020.06.2019 20:04:31
høyenkr 21,00 (Autobud)20.06.2019 20:04:31
høyenkr 10,0019.06.2019 17:17:58
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16751)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2019 12:12:14