Fremming Heyerdal Nisse poster kort småformat brukt -12      Annonse nr: 2398216
Oppi 149

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:43:12
Slutter20.06.2019 20:11:00
Solgt forkr 82,00
Annonse vist47
Fremming Heyerdal Nisse poster kort småformat brukt -12
Annonse nr: 2398216
Høyeste Budgiver itfcmasi (1910)  Se budgivers karakterbok
itfcmasikr 82,0017.06.2019 20:07:01
Nissen44kr 75,00 (Autobud)17.06.2019 20:07:01
Nissen44kr 65,0017.06.2019 13:35:22
baronen50kr 60,00 (Autobud)17.06.2019 13:35:22
baronen50kr 55,0015.06.2019 14:41:03
Nissen44kr 50,00 (Autobud)15.06.2019 14:41:03
Nissen44kr 47,00 (Autobud)15.06.2019 14:36:35
baronen50kr 44,0015.06.2019 14:36:35
Nissen44kr 38,00 (Autobud)15.06.2019 14:36:08
baronen50kr 35,0015.06.2019 14:36:08
Nissen44kr 26,00 (Autobud)15.06.2019 14:35:48
baronen50kr 24,0015.06.2019 14:35:48
Nissen44kr 14,0015.06.2019 14:28:08
baronen50kr 12,00 (Autobud)15.06.2019 12:30:32
birgholkr 12,0015.06.2019 12:30:32
baronen50kr 10,0014.06.2019 12:46:09
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15472)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 23:02:56