Brandt Til kirken småformat brukt 1914      Annonse nr: 2398219
N.K. 3000

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2019 21:48:26
Slutter20.06.2019 20:12:00
Annonse vist7
Brandt Til kirken småformat brukt 1914
Annonse nr: 2398219
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15472)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 23:05:11