GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Buskerud : Auksjon
Vikersund. Gåserud Gård & Pensjonat. Pent st.Vikersund      Annonse nr: 2399043

Stemplet 1964.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Slutter om 2d 5t 14min 45sek
Slutter21.07.2019 22:31:03
Annonse vist16

Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (579)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.07.2019 17:16:18