Vikersund. Gåserud Gård & Pensjonat. Pent st.Vikersund      Annonse nr: 2399043

Stemplet 1964.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet02.08.2019 19:19:24
Slutter16.08.2019 19:19:24
Solgt forkr 25,00
Annonse vist27
Vikersund. Gåserud Gård & Pensjonat. Pent st.Vikersund
Annonse nr: 2399043
Høyeste Budgiver hysa33 (756)  Se budgivers karakterbok
hysa33kr 25,0009.08.2019 21:00:03
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (874)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.10.2019 12:36:06