Kristiansand S, Toldbodgaden      Annonse nr: 2402168
pk8438

Kristiansand S, Toldbodgaden. Småf. s/hv. Stpl. Kristiansand S 23-12-08. Lett stpl.avtrykk foran og minimal hj.slitasje. Pen brukskvalitet. Utg:L. B . Kortnummer 2035
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet24.06.2019 22:23:46
Slutter01.07.2019 22:23:46
Solgt forkr 100,00
Kristiansand S, Toldbodgaden
Annonse nr: 2402168
Høyeste Budgiver tomato (527)  Se budgivers karakterbok
tomatokr 100,0027.06.2019 17:42:26
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2074)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 21:26:30