GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Buskerud : Auksjon
Lier sykehus flyfoto storformat S/H brukt      Annonse nr: 2403280
Widerøe's flyselskap

Små slitasjer på hjørna og et par påskrifter ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet19.06.2019 11:57:55
Slutter27.06.2019 20:05:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist12
Lier sykehus flyfoto storformat S/H brukt
Annonse nr: 2403280
Høyeste Budgiver golden53 (4504)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 25,0023.06.2019 11:40:07
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15470)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 18:31:35