Nk 1824-27 **      Annonse nr: 2404833

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet20.06.2019 17:17:00
Slutter28.06.2019 14:00:00
Solgt forkr 53,00
Annonse vist22
Nk 1824-27 **
Annonse nr: 2404833
Høyeste Budgiver helse01 (27182)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 53,0028.06.2019 10:45:26
gunnm01kr 52,00 (Autobud)28.06.2019 10:45:26
gunnm01kr 48,0028.06.2019 08:03:23
helse01kr 46,00 (Autobud)28.06.2019 08:03:23
helse01kr 45,0027.06.2019 12:18:12
gunnm01kr 42,00 (Autobud)26.06.2019 20:51:21
helse01kr 42,0026.06.2019 20:51:21
gunnm01kr 28,0026.06.2019 20:09:08
helse01kr 25,0025.06.2019 21:30:24

Karakterer (1892)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 08.12.2019 03:58:49