GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK599/601 - Turistforening, 4-blokker postfrisk      Annonse nr: 2404913

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 6d 21t 30min 34sek
Slutter25.07.2019 19:50:21

Selger:  harasore   Verifisert bruker

Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (10023)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 22:19:47