GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : Etter 1999 Nk 1382 - : Auksjon
NK 1998      Annonse nr: 2404917

Pent merke.
Sender samlet om flere bud.
Jeg tar ikke ansvar for brev som blir borte i postens system. Det har heldigvis ikke vært noe problem til nå.
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet20.06.2019 18:28:04
Slutter20.07.2019 18:27:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist12
NK 1998
Annonse nr: 2404917
Høyeste Budgiver svbern (4845)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 3,0020.07.2019 17:37:39
Selger:  kennetho

Medlem siden: 20.06.2014
Sted: Hønefoss
Karakterer (1200)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 11:37:57