GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : Etter 1999 Nk 1382 - : Auksjon
NK 1998      Annonse nr: 2404918

Pent merke.
Sender samlet om flere bud.
Jeg tar ikke ansvar for brev som blir borte i postens system. Det har heldigvis ikke vært noe problem til nå.
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet20.06.2019 18:28:28
Slutter20.07.2019 18:28:00
Annonse vist19
NK 1998
Annonse nr: 2404918
Høyeste Budgiver Vat 69 (126)  Se budgivers karakterbok
Vat 69kr 5,00 (Autobud)20.07.2019 17:37:51
svbernkr 5,0020.07.2019 17:37:51
Vat 69kr 3,0021.06.2019 08:29:43
Selger:  kennetho

Medlem siden: 20.06.2014
Sted: Hønefoss
Karakterer (1200)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 09:29:17