www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 747      Annonse nr: 2404922

 

Beskrivelse
Pene merker.
Sender samlet om flere bud.
Generelle vilkår:
Jeg tar ikke ansvar for brev som blir borte i postens system. Det har heldigvis ikke vært noe problem til nå.
Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 16,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 4,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.06.2019 18:31:45         
Slutter20.07.2019 18:30:00
Solgt forkr 12,00  
Annonse vist27
NK 747
Annonse nr: 2404922
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver nor32 (217)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
nor32kr 12,0017.07.2019 22:13:26
Vat 69kr 10,00 (Autobud)17.07.2019 22:13:26
Vat 69kr 4,0021.06.2019 08:28:16
Selger:  kennetho
Profilbilde
  
Medlem siden: 20.06.2014
Sted: Hønefoss
Land: NORWAY
Karakterer (1200)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.07.2019 00:02:27
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter