O.M. Holwech. GOD JOL (nynorsk)      Annonse nr: 2404934

Postgått (frimerke fjernet). Ubetydelig slitasje. Utg.info: Norsk kunstnerkort - Eberh. & Oppi A.S.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet20.06.2019 18:51:23
Slutter30.06.2019 16:47:00
Annonse vist5
O.M. Holwech. GOD JOL (nynorsk)
Annonse nr: 2404934
Selger:  stigma2

Medlem siden: 05.05.2018
Sted: FØRDE
Karakterer (136)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 18:32:56