Glassmalerier, Norge frimerkehefte NK 1007 (15869)      Annonse nr: 2408335

postfriske merker
Objektets tilstand
Utropspriskr 12,50
Startet25.06.2019 14:40:39
Slutter09.07.2019 22:39:00
Solgt forkr 23,50
Annonse vist14
Glassmalerier, Norge frimerkehefte NK 1007 (15869)
Annonse nr: 2408335
Høyeste Budgiver Numizmatiker2 (4853)  Se budgivers karakterbok
Numizmatiker2kr 23,5009.07.2019 15:47:06
Skruvenkr 23,00 (Autobud)09.07.2019 15:47:06
Skruvenkr 16,5008.07.2019 15:03:02
helse01kr 16,00 (Autobud)08.07.2019 15:03:02
helse01kr 12,5007.07.2019 06:35:38
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (8884)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.01.2020 19:12:04