GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Tyskland : Øvrig Tyskland : Auksjon
Spesialutgivelser Apollo månelandinger      Annonse nr: 2410749
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

begivenhets kort med spesialstemplet
Se bildene
FRAKT
kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. Varene Kan også hentes på min adresse.

SAMSENDING
Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris.

BETALING
Betaling via kontnr. Vipps elle Paypal. Jeg sender betalingsinformasjon når du ikke har flere bud inne på mine auksjoner.
Jeg kan også vente med forsendelse dersom du ønsker oppsamling av flere objekter, gi meg beskjed dersom det alternativet ønskes.

Gratis frakt ved kjøp over 700 kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet27.06.2019 08:24:14
Slutter12.07.2019 20:23:00
Annonse vist7
Spesialutgivelser Apollo månelandinger
Annonse nr: 2410749
Høyeste Budgiver terjed (16241)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0027.06.2019 14:29:29
Selger:  Samlerboden
Profilbilde   Medlem siden: 21.10.2001
Sted: Kristiansand S
Karakterer (1186)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:53:58