Aguador. - Xauen (No 802) - Ubrukt      Annonse nr: 2413450

Meget pent, ubrukt - noe konkavt - småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet30.06.2019 14:51:52
Slutter09.07.2019 20:48:00
Annonse vist5
Aguador. - Xauen (No 802) - Ubrukt
Annonse nr: 2413450
Høyeste Budgiver Hidra1 (763)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 1,0009.07.2019 16:36:51

Karakterer (10147)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 16:49:57