Afa F 1-14 stemplet dkk. 105.-      Annonse nr: 2414998

Sender som A-post.  Kjøper betaler kun porto etter Postens satser. flere objekter sendes samlet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 17,00
Startet08.10.2019 00:20:54
Slutter15.10.2019 00:20:54
Solgt forkr 17,00
Annonse vist29
Afa F 1-14 stemplet dkk. 105.-
Annonse nr: 2414998
Høyeste Budgiver jkk1959 (2531)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 17,0014.10.2019 18:00:03
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (3673)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 13:28:15