Island Afa: 683-86 - De 4 skytsånder **      Annonse nr: 2419851

Postfriskt 4-blokk. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-).

Oppsamling over flere dager er mulig og det er fri  frakt på samlet tilslag over kr. 400,- , frem til 1. august.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 4,00
Startet05.07.2019 14:25:00
Slutter12.07.2019 19:45:00
Solgt forkr 4,00
Annonse vist3
Island Afa: 683-86 - De 4 skytsånder **
Annonse nr: 2419851
Høyeste Budgiver Kalix (4509)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 4,0011.07.2019 20:49:01
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (13438)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 14:23:28