GiBud.no : Frimerker : Norden : Island postfrisk & ustemplet : Auksjon
Island Afa: 1216-19 - Luftfart på Island **      Annonse nr: 2419864

2 postfriske par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-).

Oppsamling over flere dager er mulig og det er fri  frakt på samlet tilslag over kr. 400,- , frem til 1. august.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 8,00
Startet05.07.2019 14:30:00
Slutter12.07.2019 19:47:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist6
Island Afa: 1216-19 - Luftfart på Island **
Annonse nr: 2419864
Høyeste Budgiver Kalix (4143)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 11,0011.07.2019 20:38:49
tro-johkr 10,00 (Autobud)11.07.2019 20:38:49
tro-johkr 8,0005.07.2019 14:48:43
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (12283)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:55:07