Detektivmagasinet nr.4(1962)(1053) Omslag sign.WIMO      Annonse nr: 2422907

Pent brukt originalhefte, ubetydeleg kantslitasje

Otto Wiese Moe var illustratør for DM endel år på 1950-60-
talet

Objektets tilstand
kr 26,00
Utropspriskr 20,00
Slutter om 9d 15t 16min 8sek
Slutter01.09.2019 20:35:22
Annonse vist12

Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (19597)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 05:19:14