GiBud.no FrimerkerVerden for øvrigNord-Amerika - Postfrisk
Auksjon
USA Sc. C79      Annonse nr: 2424676
Postfrisk
Postfrisk

Winged Envelope 1971-73 13 c
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 18d 22t 39min 12sek
Slutter06.09.2019 00:20:23
Referanse nr/#4814

Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (957)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.08.2019 01:41:11