BRD - AFA 3741      Annonse nr: 2426339
Stemplet
Stemplet

Fyrtårn 2011 90 c.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet12.07.2019 19:16:40
Slutter11.08.2019 19:15:00
Annonse vist17
Referanse nr/#4930
BRD - AFA 3741
Annonse nr: 2426339
Høyeste Budgiver Yngvar Skaar (513)  Se budgivers karakterbok
Yngvar Skaarkr 1,0017.07.2019 18:22:16
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1219)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 14:22:44