Nk 1 Våpen I 4 skilling blå utagget      Annonse nr: 2426351

Nk 1 Våpen I 4 skilling blå utagget.
Stedsstemplet med del av FREDIKS(STAD)
Objektets tilstand
Utropspriskr 400,00
Startet02.08.2019 20:50:17
Slutter09.08.2019 20:50:17
Solgt forkr 400,00
Annonse vist25
Nk 1 Våpen I 4 skilling blå utagget
Annonse nr: 2426351
Høyeste Budgiver tromvest (143)  Se budgivers karakterbok
tromvestkr 400,0003.08.2019 22:47:10
Selger:  geison1

Medlem siden: 18.12.2006
Sted: Fagernes
Karakterer (44)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 14:25:49