GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
Nk 40 !ax 21 mm elektrotypi 20 øre blek ultramarin      Annonse nr: 2426361
Nk 40 !ax 21 mm elektrotypi 20 øre blek ultramarin

Nk 40 !ax 21 mm elektrotypi 20 øre blek ultramarin Moestue papir med vannmerke II i stilling 1
Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
Slutter om 1d 12t 16min 10sek
Slutter19.07.2019 20:11:00
Annonse vist10

Selger:  geison1

Medlem siden: 18.12.2006
Sted: Fagernes
Karakterer (36)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:54:50