GiBud.no : Frimerker : Norge Prakt & Lux : Vestfold prakt & lux : Auksjon
NK 1166 Fullstemplet Skoppum       Annonse nr: 2426362

NK 1166 Fullstemplet Skoppum 12.1.95
Objektets tilstand: Se beskrivelse Betaling: Forskuddsbetaling Fraktkostnader: Dekkes av kjøper Leveringsvilkår: Sendes over hele verden
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 8d 12t 16min 23sek
Slutter26.07.2019 20:12:00
Bud nåkr 10,00

Høyeste Budgiver helse01 (18546)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 10,0016.07.2019 11:48:47
Selger:  Jussider

Medlem siden: 03.07.2019
Sted: Hamar
Karakterer (2)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.07.2019 07:55:37