T 71 - OSLO - RIKSHOSPITALET 15-2-53      Annonse nr: 2434321

Primastemplet T 71 - OSLO - RIKSHOSPITALET 15-2-53. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet26.08.2019 14:07:00
Slutter08.09.2019 22:07:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist10
T 71 - OSLO - RIKSHOSPITALET 15-2-53
Annonse nr: 2434321
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 7,00 (Autobud)08.09.2019 16:14:43
Topgunkr 5,0008.09.2019 16:14:43
fdykr 3,0007.09.2019 09:25:16
Topgunkr 1,0029.08.2019 13:19:45
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:15