Pressens Oslokontor - St. OSLO 3.4.46 - til Moss Avis      Annonse nr: 2434382

Se bilde, by ut fra bilde.

Pen, åpnet konvolutt med hel klaff.

Maskinstemplet FRIHETSGAVEN TIL DE FALNES ETTERLATTE.

Der det er interessant logo/reklame på baksiden (eller eventuell skade) vil jeg legge ut bilde av begge sider av konvolutten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet17.08.2019 14:06:09
Slutter24.08.2019 14:06:09
Solgt forkr 6,00
Annonse vist9
Pressens Oslokontor - St. OSLO 3.4.46 - til Moss Avis
Annonse nr: 2434382
Høyeste Budgiver hansen56 (253)  Se budgivers karakterbok
hansen56kr 6,0024.08.2019 11:13:52

Karakterer (8886)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 10:27:51