Hilsen fra Christiania. Brevkortautomaten 1542      Annonse nr: 2437944

Postgått 1902. Rift i øvre kant, brett på øvre høyre hjørne og overflateslitasje nede til venstre.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.07.2019 18:05:55
Slutter31.07.2019 21:11:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist19
Hilsen fra Christiania. Brevkortautomaten 1542
Annonse nr: 2437944
Høyeste Budgiver Hidra1 (624)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 15,00 (Autobud)31.07.2019 20:33:36
terjedkr 13,0031.07.2019 20:33:36
Hidra1kr 10,0023.07.2019 18:23:45
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13838)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 23:26:08