Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
TYSKLAND: Fantastisk lot i i-bok. Kun noe er avbildet!      Annonse nr: 2438790
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde
     
 
Velg bildeVelg bilde   
     

Valgt bilde

 

Beskrivelse
163407

TYSKLAND: Fantastisk lot i i-bok. Kun noe er avbildet

Objektet kan sees i vår butikk på Bystasjonen, Sandnes.

Eller ring gjerne 51 53 26 00 for mer informasjon
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 300,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet25.07.2019 14:08:04         
Slutter26.07.2019 14:09:00
Solgt forkr 1 525,00  
Annonse vist85
Referanse nr/#Weekly2018-08
TYSKLAND: Fantastisk lot i i-bok. Kun noe er avbildet!
Annonse nr: 2438790
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert bruker (5)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPS SKRIFTLIG2Verifisert brukerkr 1 525,0026.07.2019 14:02:58
Godseierkr 1 501,00 (Autobud)26.07.2019 14:02:58
Godseierkr 625,0026.07.2019 10:49:21
dr.jazzkr 575,0025.07.2019 22:09:38
PSV68kr 525,00 (Autobud)25.07.2019 22:09:16
dr.jazzkr 500,0025.07.2019 22:09:16
PSV68kr 450,0025.07.2019 20:11:34
dr.jazzkr 425,0025.07.2019 19:33:29
PSV68kr 400,00 (Autobud)25.07.2019 15:04:11
Godseierkr 375,0025.07.2019 15:04:11
PSV68kr 350,00 (Autobud)25.07.2019 15:04:01
Godseierkr 325,0025.07.2019 15:04:01
PSV68kr 300,0025.07.2019 14:49:56
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4394)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 01.04.2020 06:39:23
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter