Lykkebrevet i prima stemplet stand. 1 kr utrop      Annonse nr: 2452523

Prima stemplet Oslo 10-8 64. Verdi HK: 1300kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.08.2019 15:46:00
Slutter15.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 401,00
Annonse vist119
Lykkebrevet i prima stemplet stand. 1 kr utrop
Annonse nr: 2452523
Høyeste Budgiver gais (838)  Se budgivers karakterbok
gaiskr 401,00 (Autobud)14.08.2019 16:01:23
svtorgerkr 376,0014.08.2019 16:01:23
gaiskr 350,0014.08.2019 15:51:41
svtorgerkr 326,00 (Autobud)14.08.2019 15:51:41
svtorgerkr 325,0013.08.2019 07:27:45
kaisjookr 300,00 (Autobud)13.08.2019 07:27:17
svtorgerkr 285,0013.08.2019 07:27:17
kaisjookr 232,0012.08.2019 22:58:56
svtorgerkr 222,00 (Autobud)12.08.2019 22:58:56
svtorgerkr 207,0007.08.2019 19:08:27
gaiskr 200,00 (Autobud)07.08.2019 19:08:27
gaiskr 127,0007.08.2019 16:10:47
lappenxxkr 111,00 (Autobud)07.08.2019 16:10:47
lappenxxkr 1,0007.08.2019 15:51:48

Karakterer (1735)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:29:20