Ingers Apartement, Eidfjord. Løyning 811/81      Annonse nr: 2456655

Beskjeden slitasje-ubrukt

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg kan se det er mer på gang

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.08.2019 09:57:36
Slutter17.08.2019 15:00:00
Solgt forkr 111,00
Annonse vist30
Ingers Apartement, Eidfjord. Løyning 811/81
Annonse nr: 2456655
Høyeste Budgiver olje3 (1078)  Se budgivers karakterbok
olje3kr 111,00 (Autobud)12.08.2019 20:19:28
Keegenkr 110,0012.08.2019 20:19:28
olje3kr 90,00 (Autobud)12.08.2019 20:19:03
Keegenkr 80,0012.08.2019 20:19:03
olje3kr 65,00 (Autobud)12.08.2019 20:18:44
Keegenkr 60,0012.08.2019 20:18:44
olje3kr 34,0012.08.2019 16:07:26
Nautomankr 31,00 (Autobud)12.08.2019 16:07:26
Nautomankr 28,00 (Autobud)12.08.2019 15:15:31
Keegenkr 25,0012.08.2019 15:15:31
Nautomankr 12,0010.08.2019 19:40:52
Card68kr 10,0010.08.2019 15:30:56

Karakterer (26229)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 06:36:47