NK 150 - SØRFJORDEN I HELGELAND 24 XI 36      Annonse nr: 2458891

Praktstemplet NK 150 SØRFJORDEN I HELGELAND 24 XI 36. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet26.08.2019 11:18:00
Slutter08.09.2019 21:18:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist11
NK 150 - SØRFJORDEN I HELGELAND 24 XI 36
Annonse nr: 2458891
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 24,0007.09.2019 09:12:19
helse01kr 22,00 (Autobud)07.09.2019 09:12:19
helse01kr 14,00 (Autobud)07.09.2019 09:11:57
fdykr 12,0007.09.2019 09:11:57
helse01kr 3,0006.09.2019 15:46:12
terjedkr 1,0026.08.2019 16:23:39
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:30:42