MINIARK BLOKK 26, 29, 34, 38 POSTFRISKE PÅLYDENDE 80,5       Annonse nr: 2459693

HAR 2 SETT.

PORTO 16,-.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 45,00
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Startet12.08.2019 14:02:04
Slutter24.08.2019 14:00:00
Laveste vinnerbudkr 45,00
MINIARK BLOKK 26, 29, 34, 38 POSTFRISKE PÅLYDENDE 80,5
Annonse nr: 2459693
Høyeste Budgiver helse01 (21891)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
helse01kr 45,002Ja (2)24.08.2019 08:37:56
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4567)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 10:31:35