Nk 1 m/ attest F.C.Moldenhauer      Annonse nr: 2460233

Arkposisjon A 30. Meget vakkert merke med meget brede marger alle 4 sider skriver Moldenhauer. Stemplet Bergen

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet12.08.2019 19:59:00
Slutter18.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 560,00
Annonse vist156
Nk 1 m/ attest F.C.Moldenhauer
Annonse nr: 2460233
Høyeste Budgiver pooc53 (903)  Se budgivers karakterbok
pooc53kr 560,0018.08.2019 13:53:37
tromvestkr 510,0015.08.2019 14:28:15
pooc53kr 500,00 (Autobud)15.08.2019 14:28:15
pooc53kr 485,00 (Autobud)15.08.2019 14:27:18
tromvestkr 460,0015.08.2019 14:27:18
pooc53kr 401,0015.08.2019 09:48:03
tromvestkr 400,00 (Autobud)15.08.2019 09:48:03
tromvestkr 326,0014.08.2019 08:10:52
Peramarkkr 301,0013.08.2019 15:20:25
pooc53kr 300,00 (Autobud)13.08.2019 15:20:25
pooc53kr 275,00 (Autobud)12.08.2019 23:38:15
erpetrankr 250,0012.08.2019 23:38:15
pooc53kr 225,0012.08.2019 23:33:59
Peramarkkr 201,00 (Autobud)12.08.2019 23:33:59
Peramarkkr 120,00 (Autobud)12.08.2019 23:22:34
kaisjookr 100,0012.08.2019 23:22:34
Peramarkkr 55,00 (Autobud)12.08.2019 23:22:11
kaisjookr 50,0012.08.2019 23:22:11
Peramarkkr 1,0012.08.2019 22:05:36

Karakterer (1756)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 16:16:54