www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Tyske Rike AFA 349-50 - verdi 2.650 NOK      Annonse nr: 2460317

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 20:00:00         
Slutter20.08.2019 22:36:00
Solgt forkr 265,00  
Annonse vist79
Tyske Rike AFA 349-50 - verdi 2.650 NOK
Annonse nr: 2460317
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver garantert (73)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
garantertkr 265,0020.08.2019 22:30:12
Essi63kr 260,00 (Autobud)20.08.2019 22:21:24
garantertkr 260,0020.08.2019 22:21:24
Essi63kr 255,00 (Autobud)20.08.2019 22:21:11
garantertkr 250,0020.08.2019 22:21:11
Essi63kr 235,00 (Autobud)20.08.2019 22:20:58
garantertkr 230,0020.08.2019 22:20:58
Essi63kr 225,0020.08.2019 22:20:26
garantertkr 220,0020.08.2019 22:13:55
Essi63kr 215,00 (Autobud)20.08.2019 22:13:41
garantertkr 210,0020.08.2019 22:13:41
Essi63kr 205,00 (Autobud)20.08.2019 22:13:28
garantertkr 200,0020.08.2019 22:13:28
Essi63kr 195,0020.08.2019 22:12:49
garantertkr 190,0020.08.2019 22:09:41
Essi63kr 185,00 (Autobud)20.08.2019 22:09:27
garantertkr 180,0020.08.2019 22:09:27
Essi63kr 175,0020.08.2019 21:13:08
bezakr 170,00 (Autobud)20.08.2019 21:13:08
bezakr 150,0020.08.2019 15:23:29
Essi63kr 145,00 (Autobud)20.08.2019 15:23:29
Essi63kr 125,0015.08.2019 23:09:40
bezakr 120,00 (Autobud)15.08.2019 23:09:40
bezakr 105,0015.08.2019 16:37:44
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 101,00 (Autobud)15.08.2019 16:37:44
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 70,00 (Autobud)15.08.2019 16:24:00
bezakr 65,0015.08.2019 16:24:00
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0015.08.2019 00:14:14
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11784)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.08.2019 16:23:29
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter