GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Berlin AFA 21-34 (33-34 prøvet) - verdi 9.300 NOK      Annonse nr: 2461885
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 20:00:00         
Slutter20.08.2019 22:14:00
Solgt forkr 530,00  
Annonse vist77
Berlin AFA 21-34 (33-34 prøvet) - verdi 9.300 NOK
Annonse nr: 2461885
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (7238)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 530,0020.08.2019 21:58:04
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 526,00 (Autobud)20.08.2019 21:58:04
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 460,0020.08.2019 21:15:17
prik-10kr 455,00 (Autobud)20.08.2019 21:15:17
prik-10kr 420,0020.08.2019 17:01:22
Essi63kr 415,00 (Autobud)20.08.2019 16:59:36
prik-10kr 410,0020.08.2019 16:59:36
Essi63kr 315,00 (Autobud)17.08.2019 23:53:14
askimkr 310,0017.08.2019 23:53:14
Essi63kr 265,00 (Autobud)17.08.2019 23:52:02
askimkr 260,0017.08.2019 23:52:02
Essi63kr 210,00 (Autobud)17.08.2019 23:51:28
askimkr 205,0017.08.2019 23:51:28
Essi63kr 164,0017.08.2019 23:41:23
askimkr 160,00 (Autobud)17.08.2019 23:41:23
askimkr 104,0016.08.2019 19:08:06
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 101,00 (Autobud)16.08.2019 19:08:06
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 59,00 (Autobud)16.08.2019 01:01:27
erpetrankr 54,0016.08.2019 01:01:27
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 49,00 (Autobud)15.08.2019 23:30:11
okvkr 44,0015.08.2019 23:30:11
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 38,00 (Autobud)15.08.2019 16:06:30
Agl1kr 33,0015.08.2019 16:06:30
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0015.08.2019 00:13:31
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13565)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.01.2020 04:11:03
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter