www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
England AFA 2 se tekst - verdi 5.300 NOK      Annonse nr: 2461911

 

Beskrivelse

Flotte, brede marginer. Stemplet med rødt malteserkors og dermed et tidligt tryk da tryksværten ændredes til sort i februar 1841. Desværre har merket en let tynnhet - men er stadig et unikt merke.

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om 1d 0t 51min 16sek
Slutter20.08.2019 22:16:00
Bud nåkr 166,00  
Annonse vist66
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver Essi63 (6571)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 166,00 (Autobud)19.08.2019 00:27:19
terjedkr 161,0019.08.2019 00:27:19
Essi63kr 135,00 (Autobud)18.08.2019 13:11:24
flobber_nokr 130,0018.08.2019 13:11:24
Essi63kr 116,00 (Autobud)17.08.2019 13:23:26
makkr 111,0017.08.2019 13:23:26
Essi63kr 55,00 (Autobud)15.08.2019 20:17:52
alffrankkr 50,0015.08.2019 20:17:52
Essi63kr 38,00 (Autobud)15.08.2019 16:06:08
Agl1kr 33,0015.08.2019 16:06:08
Essi63kr 20,00 (Autobud)15.08.2019 12:52:47
erpetrankr 15,0015.08.2019 12:52:47
Essi63kr 10,0014.08.2019 23:30:13
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11784)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:24:44
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::