GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark porto AFA 20-24 - verdi 730 NOK      Annonse nr: 2461959

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 20:00:00         
Slutter20.08.2019 22:21:00
Solgt forkr 106,00  
Annonse vist81
Danmark porto AFA 20-24 - verdi 730 NOK
Annonse nr: 2461959
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver garantert (88)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
garantertkr 106,0020.08.2019 22:15:58
pooc53kr 101,00 (Autobud)20.08.2019 22:15:46
garantertkr 97,0020.08.2019 22:15:46
pooc53kr 92,00 (Autobud)20.08.2019 22:15:36
garantertkr 87,0020.08.2019 22:15:36
pooc53kr 82,00 (Autobud)20.08.2019 22:15:22
garantertkr 77,0020.08.2019 22:15:22
pooc53kr 72,0020.08.2019 22:14:52
garantertkr 67,0020.08.2019 22:14:13
Oleb53kr 62,00 (Autobud)20.08.2019 22:13:26
pooc53kr 60,0020.08.2019 22:13:26
Oleb53kr 55,0020.08.2019 21:53:08
pooc53kr 50,00 (Autobud)20.08.2019 21:53:08
pooc53kr 45,0020.08.2019 18:18:18
terjedkr 42,00 (Autobud)20.08.2019 18:18:18
terjedkr 35,00 (Autobud)20.08.2019 18:17:56
pooc53kr 30,0020.08.2019 18:17:56
terjedkr 15,0019.08.2019 00:29:08
Blafjellakr 10,0014.08.2019 20:18:49
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13575)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.01.2020 20:57:14
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter