www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
lot på 3 dobbeltplansjer - SE TEKST OG BILLEDER      Annonse nr: 2462023

 

Beskrivelse

Mange ældre posthornmerker og meget mere. Enkelte med småfeil, disse er anbragt omvendt. Se bilderne. Sendes som brev 85 NOK. 


Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 20:00:00         
Slutter20.08.2019 22:26:00
Solgt forkr 890,00  
Annonse vist135
lot på 3 dobbeltplansjer - SE TEKST OG BILLEDER
Annonse nr: 2462023
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver betelgeuse (31)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
betelgeusekr 890,0020.08.2019 22:08:29
Rockboxkr 888,00 (Autobud)20.08.2019 22:08:29
Rockboxkr 725,0020.08.2019 21:59:51
betelgeusekr 720,00 (Autobud)20.08.2019 21:59:51
betelgeusekr 515,0020.08.2019 20:42:19
Kjellunnikr 510,00 (Autobud)20.08.2019 20:42:19
Kjellunnikr 455,0020.08.2019 16:15:53
betelgeusekr 450,00 (Autobud)20.08.2019 16:15:53
betelgeusekr 415,00 (Autobud)20.08.2019 16:15:14
Kjellunnikr 410,0020.08.2019 16:15:14
betelgeusekr 305,00 (Autobud)20.08.2019 16:14:33
Kjellunnikr 300,0020.08.2019 16:14:33
betelgeusekr 205,0020.08.2019 16:07:46
Mid3320kr 200,00 (Autobud)20.08.2019 16:07:46
Mid3320kr 180,00 (Autobud)15.08.2019 23:21:44
okvkr 175,0015.08.2019 23:21:44
Mid3320kr 155,0015.08.2019 20:17:54
pooc53kr 150,00 (Autobud)15.08.2019 20:17:54
pooc53kr 110,0015.08.2019 10:05:55
temkr 105,00 (Autobud)15.08.2019 09:20:48
JMB01kr 100,0015.08.2019 09:20:48
temkr 55,00 (Autobud)15.08.2019 09:20:25
JMB01kr 50,0015.08.2019 09:20:25
temkr 25,00 (Autobud)15.08.2019 09:20:03
JMB01kr 20,0015.08.2019 09:20:03
temkr 15,0014.08.2019 22:16:59
Mid3320kr 10,0014.08.2019 20:50:15
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11784)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.08.2019 16:24:46
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter