www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Island 1876-1990 - SE TEKST OG BILDER      Annonse nr: 2462122
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse

Fin samling i album med klare lommer. Se bilderne. sendes som brev 125 NOK.


Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 20:00:00         
Slutter20.08.2019 22:23:00
Solgt forkr 905,00  
Annonse vist157
Island 1876-1990 - SE TEKST OG BILDER
Annonse nr: 2462122
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver marmor01 (8)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
marmor01kr 905,0019.08.2019 23:19:24
beefheartkr 900,00 (Autobud)19.08.2019 23:18:53
marmor01kr 900,0019.08.2019 23:18:53
beefheartkr 805,0017.08.2019 11:59:37
pbergerukr 800,00 (Autobud)17.08.2019 11:58:53
beefheartkr 800,0017.08.2019 11:58:53
pbergerukr 705,0017.08.2019 11:43:49
beefheartkr 700,00 (Autobud)17.08.2019 11:43:49
beefheartkr 605,0017.08.2019 11:11:20
pbergerukr 600,00 (Autobud)17.08.2019 11:10:28
beefheartkr 600,0017.08.2019 11:10:28
pbergerukr 505,0017.08.2019 08:51:37
beefheartkr 500,00 (Autobud)17.08.2019 08:50:54
pbergerukr 500,0017.08.2019 08:50:54
beefheartkr 405,00 (Autobud)17.08.2019 08:50:20
pbergerukr 400,0017.08.2019 08:50:20
beefheartkr 280,00 (Autobud)17.08.2019 02:02:56
okvkr 275,0017.08.2019 02:02:56
beefheartkr 260,00 (Autobud)15.08.2019 23:18:01
okvkr 255,0015.08.2019 23:18:01
beefheartkr 210,00 (Autobud)15.08.2019 19:05:47
jkk1959kr 205,0015.08.2019 19:05:47
beefheartkr 130,0015.08.2019 11:28:09
temkr 125,00 (Autobud)15.08.2019 11:28:09
temkr 25,00 (Autobud)14.08.2019 22:18:15
Lekemannenkr 20,0014.08.2019 22:18:15
temkr 15,0014.08.2019 22:15:40
pooc53kr 10,0014.08.2019 21:57:49
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11784)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.08.2019 16:25:19
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter