Tyske Rige - afa nr. 851 - stemplet (v489/19-49)      Annonse nr: 2462622

se scan og overskrift.

Betaling med kreditkort (VISA eller MasterCard) - eller over PayPal. Porto og forsendelse kr. 35,00 (op til 100 g). Over 100 g + kr. 25,00 ----------------------------------- Ved flere vundne auktioner samles disse i en forsendelse og porto kan herved spares. ------------------
Objektets tilstand
kr 35,00
Utropspriskr 6,00
Slutter om 1d 20t 1min 36sek
Slutter19.09.2019 09:35:19

Selger:  tigeren1957

Medlem siden: 01.06.2017
Sted: Køge
Karakterer (1979)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:33:43