GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Helgoland MI 17a-17b** tekst - verdi 73.000 NOK      Annonse nr: 2462791

 

Beskrivelse

Flotte 10-striber i de to farvenuancer. Sjældne merker i flot postfrisk stand.


Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet14.08.2019 21:54:01         
Slutter20.08.2019 22:20:00
Solgt forkr 1 505,00  
Annonse vist144
Helgoland MI 17a-17b** tekst - verdi 73.000 NOK
Annonse nr: 2462791
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver alffrank (1247)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
alffrankkr 1 505,00 (Autobud)20.08.2019 22:13:57
erikp45kr 1 500,0020.08.2019 22:13:57
alffrankkr 1 405,00 (Autobud)20.08.2019 22:06:44
erikp45kr 1 400,0020.08.2019 22:06:44
alffrankkr 1 201,0020.08.2019 22:02:14
erikp45kr 1 200,00 (Autobud)20.08.2019 22:02:14
erikp45kr 1 081,0020.08.2019 22:01:34
alffrankkr 1 080,00 (Autobud)20.08.2019 22:01:34
alffrankkr 806,00 (Autobud)20.08.2019 21:57:09
Topgunkr 801,0020.08.2019 21:57:09
alffrankkr 780,0020.08.2019 21:55:36
Topgunkr 777,00 (Autobud)20.08.2019 21:55:36
Topgunkr 765,00 (Autobud)20.08.2019 21:55:15
alffrankkr 760,0020.08.2019 21:55:15
Topgunkr 665,00 (Autobud)20.08.2019 21:54:55
alffrankkr 660,0020.08.2019 21:54:55
Topgunkr 605,0020.08.2019 20:34:22
erikp45kr 600,00 (Autobud)20.08.2019 20:34:22
erikp45kr 560,00 (Autobud)20.08.2019 20:33:58
Topgunkr 555,0020.08.2019 20:33:58
erikp45kr 449,00 (Autobud)20.08.2019 20:33:36
Topgunkr 444,0020.08.2019 20:33:36
erikp45kr 338,00 (Autobud)20.08.2019 20:33:14
Topgunkr 333,0020.08.2019 20:33:14
erikp45kr 249,00 (Autobud)20.08.2019 20:32:37
Topgunkr 244,0020.08.2019 20:32:37
erikp45kr 205,0020.08.2019 20:28:50
okvkr 200,00 (Autobud)20.08.2019 20:28:50
okvkr 170,00 (Autobud)18.08.2019 21:06:00
MortenSBkr 165,0018.08.2019 21:06:00
okvkr 155,0017.08.2019 01:56:29
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 151,00 (Autobud)17.08.2019 01:56:29
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 145,00 (Autobud)16.08.2019 22:01:57
makkr 140,0016.08.2019 22:01:57
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 115,00 (Autobud)16.08.2019 00:26:41
okvkr 110,0016.08.2019 00:26:41
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 60,00 (Autobud)15.08.2019 16:04:57
Agl1kr 55,0015.08.2019 16:04:57
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 30,00 (Autobud)15.08.2019 15:43:12
alffrankkr 25,0015.08.2019 15:43:12
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0015.08.2019 00:10:58
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13575)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.01.2020 21:37:20
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter