www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Samling besættelser mv. - SE TEKST OG BILLEDER      Annonse nr: 2462822

 

Beskrivelse

Fin samling i flot Lindner album med klare striber. indeholder Besættelser WWI samt afstemningsområder. Sendes som brev 125 NOK. Se bilderne.

 

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om 1d 0t 43min 23sek
Slutter20.08.2019 22:03:00
Bud nåkr 415,00  
Annonse vist85
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver kløver2 (0)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
kløver2kr 415,0018.08.2019 12:25:38
makkr 411,00 (Autobud)18.08.2019 12:25:38
makkr 355,0017.08.2019 14:42:58
pbergerukr 350,00 (Autobud)17.08.2019 14:42:58
pbergerukr 310,0017.08.2019 08:47:15
kløver2kr 305,00 (Autobud)17.08.2019 08:46:35
pbergerukr 300,0017.08.2019 08:46:35
kløver2kr 235,00 (Autobud)17.08.2019 08:46:05
pbergerukr 230,0017.08.2019 08:46:05
kløver2kr 225,0015.08.2019 20:55:39
Agl1kr 222,00 (Autobud)15.08.2019 20:55:39
Agl1kr 205,0015.08.2019 16:03:59
kløver2kr 200,00 (Autobud)15.08.2019 16:03:59
kløver2kr 155,0015.08.2019 15:11:44
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 150,00 (Autobud)15.08.2019 15:11:44
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 105,00 (Autobud)15.08.2019 15:10:47
kløver2kr 100,0015.08.2019 15:10:47
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0014.08.2019 23:44:01
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11784)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:19:37
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::