Tyskland BRD. Årene 1994/5 komplet postfrisk. Sparpris!      Annonse nr: 2464273

BRD 1994 og 1995 komplett postfrisk med alle set, merker, blok og miniark i prakt kvalitet! Pålydene for begge år Euro 174,00 er ca. 1700,00 NOK. Here til en absolut sparpris fra 950,00 Kr.!

Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 50,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.50,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Objektets tilstand
kr 50,00
Utropspriskr 950,00
Slutter om 2d 6t 36min 6sek
Slutter20.09.2019 12:20:58
Annonse vist40

Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (117)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.09.2019 05:44:52