Hallingdal. Torpe      Annonse nr: 2473264

Postsendt småformatkort, noe bruksslitasje i hjørnene

O. Svanöe, Bergen no 284
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet24.08.2019 08:29:25
Slutter31.08.2019 08:27:00
Solgt forkr 33,00
Annonse vist39
Hallingdal. Torpe
Annonse nr: 2473264
Høyeste Budgiver eugene (306)  Se budgivers karakterbok
eugenekr 33,0031.08.2019 08:15:50
alffrankkr 30,0025.08.2019 11:17:22
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (4046)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 05.12.2019 18:35:00