NK 205 - HALSNØY KLOSTER 14.11.38      Annonse nr: 2473405

Pent stemplet NK 205 - (H)ALSNØY KLOSTER 12.7.40. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet10.09.2019 09:09:00
Slutter21.09.2019 21:09:00
Annonse vist3
NK 205 - HALSNØY KLOSTER 14.11.38
Annonse nr: 2473405
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 1,0011.09.2019 10:43:37
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:07