Fugle, Tyskland postfrisk AFA 1424-27 (16794)      Annonse nr: 2476499

frimmogens - nye lot hele tiden
frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 30,00, breve op til 500 g. DKK 60,00. Køb for mindst 400,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 400,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægge 4% til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 5d 22t 51min 37sek
Slutter28.10.2019 20:51:33
Annonse vist13

Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (8529)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.10.2019 21:59:56