Sverige postfrisk, 4-Blokk Afa 1427- 1430      Annonse nr: 2485855

Studer Bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet01.09.2019 18:42:00
Slutter14.09.2019 18:42:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist22
Sverige postfrisk, 4-Blokk Afa 1427- 1430
Annonse nr: 2485855
Høyeste Budgiver jbhatleskog (777)  Se budgivers karakterbok
jbhatleskogkr 12,0014.09.2019 08:08:30
Storm_ykr 10,00 (Autobud)14.09.2019 08:08:03
jbhatleskogkr 10,0014.09.2019 08:08:03
Storm_ykr 5,0009.09.2019 05:55:55
Topgunkr 3,00 (Autobud)09.09.2019 05:55:55
Topgunkr 1,0002.09.2019 16:21:38
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1843)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 17:20:15