Jersey postfrisk. Afa nr. 1 i 4.blokk      Annonse nr: 2485877

Studer Bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet01.09.2019 18:54:00
Slutter14.09.2019 18:54:00
Annonse vist2
Jersey postfrisk. Afa nr. 1 i 4.blokk
Annonse nr: 2485877
Høyeste Budgiver jbhatleskog (877)  Se budgivers karakterbok
jbhatleskogkr 1,0014.09.2019 08:05:05
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (2109)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 18:58:33