NK 247 - FENSTAD 19 X 44      Annonse nr: 2488520

Prima sidestemplet NK 247 - FENSTAD 19 X 44. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.09.2019 10:24:00
Slutter06.10.2019 21:24:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist7
NK 247 - FENSTAD 19 X 44
Annonse nr: 2488520
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 14,00 (Autobud)06.10.2019 16:26:38
arn19frkr 13,0006.10.2019 16:26:38
fdykr 5,0003.10.2019 12:15:27
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)03.10.2019 12:15:27
Soggebergetkr 1,0023.09.2019 20:07:59
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:34:26