NK 247 - HALSANAUSTAN 21 IX 45      Annonse nr: 2488543

Nær praktstemplet NK 247 - HALSANAUSTAN 21 IX 45. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.09.2019 10:24:00
Slutter06.10.2019 21:24:00
NK 247 - HALSANAUSTAN 21 IX 45
Annonse nr: 2488543
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 5,0003.10.2019 12:30:42
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)03.10.2019 12:30:42
Soggebergetkr 1,0023.09.2019 20:07:28
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (369)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2019 02:26:21